Відгуки
Ім'я:
Пошта:
Сайт:

Повідомлення:

*Максимально 999 символів


Автор: Олександр
Шановний Анатолій Іванович безмежно вдячний Вам за те що врятували мені життя, також вдячний всьому медперсоналу клініки за людське ставлення до хворих.


Надіслано: 03.12.2013


Автор: Валентина
На сьогоднішній день це найкращий варіант лікування, адже ми не настільки багаті, щоб віддавати себе в руки \"безкоштовної\" державної медицини.
Про золоті руки Анатолія Івановича говорити вже є лишнім, адже його кваліфікацію визнають навіть вороги. А вдячних пацієнтів вже і не перелічити. Це справжній спеціаліст своєї справи дії якого відточені до ідеалу.
В цій клініці згуртовано команду медиків, які по справжньому відданні своїй справі. Як приємно чути \"Дякую\", \"Пробачте, що потурбували\" та навідь просто банальне \"Надобраніч\", щирих слів співчуття та підтримки у важку хвилину.
А ще хочеться сказати просто: Дякую за те що Ви є!


Надіслано: 11.11.2013


Автор: ОЛьга
Безмежно вдячна персоналу клініки!!! З наступаючим святом Воскресіння Хрестового!


Надіслано: 23.04.2013


Автор: Володимер Савкун
Дуже вдячний Вам і вся моя родина за те що врятували мені життя. Як би не Ви незнаю чим би усе закінчилося.Дякую за успішно проведену операцію.


Надіслано: 09.08.2012


Автор: Олег
Шановний Анатоліє Івановичу, висловлюєм подяку особисто Вам та всьому персоналу клініки за людське ставленя та професіональний підхід до Вашої нелегкої праці. На даний момент наша мати знаходться у Вашій клініці після важкої операції ми більш чим впевнені, що незабаром наша мати одужає, та зможе повноцінно жити,бавити своїх внуків та розділяти з нами радісні моменти життя. Також хочем подякувати особисто Вашому синові Сергію Анатолійовичу за те, що він абсолютно безкорисливо здав кров для нашої матері. Бажаємо успіхів та процвітання Вашій клініці.


Надіслано: 14.10.2012


Автор: Джулля
Огромное Вам СПАСИБО за проведённую нелегкую операцию, за Ваш докторский талант пусть что плохого о Вас не говорят на знайте Вы лутчий. \"доктор от Бога\" у вас очень прекрасная клиника, медперсонал подобран тчательно всё очень приветливы.Мне било очень приятно находится в Вашей клинике и знакомству с ВАМИ


Надіслано: 20.12.2012


Автор: Лоб Леонида Сайт
Дуже вдячні з сином Суходолі Анатолію Івановичу, за успішно проведену операцію по видаленню камнів сину, за те, що врятували йому життя, за людське ставлення до дитини, за професіоналізм, і просто за те, що Ви є, успіхів Вам!


Надіслано: 09.04.2012


Автор: Ольга
Дуже вдячна Суходолі Анатолію Івановичу і всім співробітникам клініки за якісне, результативне обстеження і точний діагноз. Успіхів вам у вашій нелегкій праці!


Надіслано: 09.03.2012


Автор: Олена
Анатолію Івановичу! Хочеться подякувати за Вашу важку працю, за створення на Хмельниччині такої клініки, яка забезпечує високий рівень догляду і лікування пацієнтів. Дуже шкода, що державні лікарні (районні та навіть обласні) на даний час далекі від такого рівня і не кожен обласний центр України має подібний заклад. Особисто дякую Вам, Балицькому Віталію Вікторовичу та персоналу лікарні за надану медичну допомогу для мого тата. Бажаю Вам успіхів, процвітання, наснаги!


Надіслано: 29.02.2012


Автор: Пінязюк Лілія
Шановний Анаталію Івановичу! Дуже дякую Вам за те, що врятували мого чоловіка. Нехай Ваші починання завжди будуть вдалими, а справи до яких Ви докладаєте свої золоті руки хай процвітають.


Надіслано: 29.11.2010


Всього відгуків: 17
Сторінка: